BANES spol. s r.o.
CNC rotační obrábění a soustružení přesných dílců

Profil společnosti

Produkty CNC obrábění firmy Banes s.r.o.

BANES, spol. s r.o. – přesná strojírenská výroba, výrobce přesných rotačních dílů.

Firma Banes, spol. s r.o. byla založena v lednu 1993 jako strojírenský podnik zabývající se obráběním na zakázku převážně na soustružnických automatech. O rok později došlo k rozšíření činnosti firmy o montážní strojírenské práce v hromadných sériích.

Společnost je dodnes rozdělena do dvou divizí - divize Obrábění a divize Montáže.
 

Divize Obrábění se zabývá výrobou přesných rotačních dílců a pracuje zde přibližně 50 zaměstnanců ve dvousměnném (a třísměnném bezobslužném) provozu.

Divize Montáže se zabývá montážemi v hromadné výrobě, převážně montáží jemné mechaniky, úhlových kloubů a dalších podsestav. V této divizi pracuje rovněž přibližně 50 zaměstnanců.

Profil společnosti BANES spol. s r.o.Tato organizační struktura umožňuje nabízet zákazníkům dodávky s vyšší přidanou hodnotou. Další předností společnosti je spolehlivost a zaměření na kvalitu práce, které jsou společně s produktivitou hlavními kritérii při výrobě. Díky těmto kritériím je firma schopna dlouhodobě nabízet vysokou kvalitu a nízké ceny.

Ve spolupráci se zákazníky preferujeme dlouhodobé partnerské vztahy, ve kterých jsme docílili role strategického dodavatele soustružených rotačních dílců.

Nově vybudované volné výrobní plochy a pozitivní přístup k investicím poskytuje společnosti možnost pružného rozšiřování výroby podle potřeb zákazníků. V současné době společnost podniká ve dvou vlastních výrobních závodech.

Naše provozovny

Provozovna Na Pískách

Provozovna Na Pískách

Vlastní výrobní areál o celkové rozloze přibližně 1 ha. Areál byl uveden do plného provozu v září 2015, kdy byla zprovozněna první výrobní hala společně s administrativní budovou a přislušející infrastrukturou.

číst více
Provozovna Rašínova

Provozovna Rašínova

Vlastní výrobní hala o rozloze 3.500 m², která je od roku 2002 sídlem společnosti. V současné době jsou zde umístěny jednovřetenové CNC automaty GOODWAY, vačkové obráběcí automaty, frézovací centrum TOPPER a dokončovací stroje.

číst více

IATF 16949:2016

IATF 16

Celozávodní
dovolená
1.8.- 16.8.2020

Všeobecné dodací podmínky

VDP verze 2019_09_01

Nabídka zaměstnání

  • Obsluha CNC soustružnických automatů
     
  • ► Seřizovač robotického pracoviště výstupní kontroly
     
  • ► Obsluha CNC automatické pračky

Číst více

Aktuálně

Nová technologie

CNC VÁLCOVAČKA TYČÍ

Číst více

Prodej kleštin

Prodáme za symbolickou cenu upínací a podávací kleštiny na revolverové automaty MAS řady A16, A20 a A40

Číst více

Hledej na stránkách:


CNC obrábění a soustružení