BANES spol. s r.o.
CNC rotační obrábění a soustružení přesných dílců

Profil společnosti

Banes s.r.o.BANES, spol. s r.o. – přesná strojírenská výroba, výrobce přesných rotačních dílů.

Firma Banes, spol. s r.o. byla založena v lednu 1993 jako strojírenský podnik zabývající se obráběním na zakázku převážně na soustružnických automatech. O rok později došlo k rozšíření činnosti firmy o montážní strojírenské práce v hromadných sériích.

Společnost je dodnes rozdělena do dvou divizí - divize Obrábění a divize Montáže a působí ve dvou vlastních provozovnách.

Divize Obrábění se zabývá výrobou přesných rotačních dílců a pracuje zde přibližně 150 zaměstnanců ve dvousměnném (a třísměnném bezobslužném) provozu.

Divize Montáže se zabývá montážemi v hromadné výrobě, převážně montáží jemné mechaniky, úhlových kloubů a dalších podsestav. V této divizi pracuje přibližně 40 zaměstnanců.

Tato organizační struktura umožňuje nabízet zákazníkům dodávky s vyšší přidanou hodnotou. Další předností společnosti je spolehlivost a zaměření na kvalitu práce, které jsou společně s produktivitou hlavními kritérii při výrobě. DíProdukty CNC obrábění firmy Banes s.r.o.ky těmto kritériím je firma schopna dlouhodobě nabízet vysokou kvalitu a nízké ceny.

Ve spolupráci se zákazníky preferujeme dlouhodobé partnerské vztahy, ve kterých jsme docílili role strategického dodavatele soustružených rotačních dílců.

Nově vybudované volné výrobní plochy a pravidelně prováděné reinvestice zisku poskytují společnosti možnost pružného rozšiřování výroby podle potřeb zákazníků. V současné době společnost podniká ve dvou vlastních výrobních závodech.

Naše provozovny

Provozovna Na Pískách

Provozovna Na Pískách

Vlastní nově vybudovaný výrobní areál o celkové rozloze přibližně 1 ha. Areál byl uveden do plného provozu v září 2015, kdy byla zprovozněna první výrobní hala společně s administrativní budovou a přislušející infrastrukturou. Necelý rok na to, v červnu 2016, byla dokončena výstavba II. a III. výrobní haly, které jsou v současné době již téměr naplněny výrobní technologií.

číst více
Provozovna Rašínova

Provozovna Rašínova

Vlastní výrobní hala o rozloze 3.500 m², která byla do roku 2015 sídlem společnosti. V současné době jsou zde umístěny jednovřetenové CNC automaty GOODWAY, DAEWOO, TSUGAMI, vačkové obráběcí automaty (TRAUB), frézovací centra FANUC, TOPPER, automatická omílací linka RÖSLER a dokončovací stroje (broušení, válcování závitů, protahování vnitřních profilů, tryskání a další).

číst více

IATF 16

Aktuálně

VŠEOBECNÉ DODACÍ PODMÍNKY: 
VDP verze 2019_09_01


NABÍDKA PRÁCE (volné pracovní pozice):

- Operátor (obsluha) CNC strojů
- Pracovník technické kontroly [nově]

Číst více


CELOZÁVODNÍ LETNÍ DOVOLENÁ:
29.07. - 09.08.2024 (včetně)

Nová technologie

CNC VÁLCOVAČKA TYČÍ

Číst více

Prodej kleštin

Prodáme za symbolickou cenu upínací a podávací kleštiny na revolverové automaty MAS řady A16, A20 a A40

Číst více

Hledej na stránkách:


CNC obrábění a soustružení